Geyikli Derneği Mülk Alma amacıyla kermes düzenledi

0

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal yardımlaşma Derneği  ”İyiliğe Yol Ver ”sloganıyla Dernek adına Mülk Alma   amacıyla İstanbul Üsküdar Geyikli Dernek Merkezindeʹʹ Yöresel Yemek ve El Sanatları Kermesiʹʹ düzenledi.

Üsküdar Geyikli Beldesi Derneği Yönetim Kurulu ve Kadın Kolları’nın Düzenlediği Kermes Programı Üsküdar Geyikli Beldesi Dernek Merkezinde Gerçekleşti. Geyikli Beldesi Derneği Yönetim Kurulu ve Kadın Kolları’nın Organize Ettiği Kermes ‘in Geliri Geyikli Derneği Mülk satın alma adına harcanacak. Katılımın Yoğun Olduğu Kermese Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk,Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır,Şalfed Dernek Başkanı Semih Durmuş,Geyikli Beldesi Dernek Başkanı Ali Evren ve Yönetim Kurulu,Geyikli Beldesi  Kadın Kolları , İstanbul’da bulunan Şalpazarı Köyleri dernek Başkanları ve yöneticileri,Şalpazarı Eğitim derneğinin katkılarıyla İstanbul’a Şalpazarı ilçesinden gelen 36 öğrenci ve öğretmenler,  Muhtarlar,  STK Temsilcileri çok sayıda vatandaş katıldı.Geyikli Derneği tarafından hazırlanan kermes Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Dernek Başkanı Ali Evren tarafından yapılan konuşmanın ardından açılış yapıldı.Dernek tarafından hazırlanan kermeste iki kazan keşkek ,yöresel yemek ve Yöresel el sanatları davetlilere ikram edildi.

Geyikli dernek Başkanı Ali Evren Yaptığı Açıklamada; Geyikli Derneğimizin mülk satın almaya destek sağlamak  için kermes düzenledik Kadın kolları ve Bayan üyelerimiz aylardır çalışıyor hepsine tek tek teşekkür ederim. Bu Kermesimizde Bizleri Yalnız Bırakmayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk,Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır,SALFED Genel Başkanı Semih Durmuş,İstanbul’da bulunan  kardeş Dernek Başkanlarımıza teşekkür ederim.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here