Geri manevra yapan araç uçurumdan yuvarlandı

0

Akçaabat’ta geri manevra yapan sürücü, otomobiliyle yaklaşık 15 metre yüksekliğindeki uçurumdan aşağı yuvarlandı. Kazada araçta bulunan 4 kişiden 2 ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı

Kaza bugün saat 18.00 sıralarında Akçaabat Derecik Mahallesi’nde meydana geldi.  Edinilen bilgiye göre, Trabzon Karşıyaka mahallesinde ikametğah eden Akçaabat nüfusuna kayıtlı oturan Cengiz Kuturoğlu ,Şalpazarı Dorukkiriş Mahallesi sakinlerinden Mevlüt Kandazoğlu’nun Akçaabat’ta evli kızı Feride Kuturoğlu ve çoçukları Ayşenaz Kuturoğlu ile şoförün annesi Ayşe Kuturoğlu  Tarabzon istikametinden Akçaabat Derecik Mahallesi istikametine giderken yol çalışması uyarı tabelası olmayan olan bölgeye girdiler.Daha sonra yol çalışması ile karşı karşıya gelen otomobil sürücüsü Cengiz Kuturoğlu  geri manevra yaparken,aracın freni boşalması sonucu yaklaşık 15 metre yüksekliğindeki uçurumdan aşağı yuvarlandı.
Kazada şans eseri sürücü, annesi  yara almazken eşi Feride Kuturoğlu ve kızı Ayşe Kuturoğlu  ağır yaralandı. Çevredekileri ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı anne ve çocuğa müdahale ederek ambulansla Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi’ne götürdü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here