Genel Müdür Tekataş,Şalpazarı’nı ziyaret etti

0

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret ederek,Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatları ile belediye yetkililerinin telefon numaralarını mahalle muhtarlarına veren Tekataş, mahallelerinin sorunlarını Büyükşehir Belediyesi yetkililerine bildirmelerini istedi.

TİSKİ Genel Müdürü Tekataş, Şalpazarı ilçesinde ilk olarak AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 Ziyaretlerinin ardından Şalpazarı ilçesinin mahalle muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştiren Tekataş, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatıyla Büyükşehir Belediyesinin tüm üst düzey yetkililerinin telefon numaralarını Şalpazarı mahalle muhtarlarına teslim etti. Mahalle muhtarlarını belediyenin bir parçası olarak gördüklerini kaydeden Tekataş, muhtarlardan mahallelerinin sorunlarını Büyükşehir Belediyesinin ilgili yetkililerine mutlaka bildirmelerini istedi.

Şalpazarı’nda devam eden ve proje aşamasında olan yatırımlarla ilgili olarak muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Genel Müdür Tekataş, mahallelerin içme suyu ve kanalizasyon alanlarındaki sorun, talep ve önerilerini muhtarlardan dinledi. TİSKİ Genel Müdürlüğünün Şalpazarı’nda önemli projeleri sahaya tatbik etmekte olduğunu kaydeden Tekataş, birlikte yönetim anlayışı ile çalışmayı çok önemsediklerini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here