Genç Çift Nişan Yüzüklerini Taktı

0

Bahar ve Fatih mutluluğa giden yolda ilk adımı attı. Niyazi ve Asiye Öngöz çiftinin  kızları Bahar ile Şuayip ve Ayşe Türkoğlu’nun oğulları Fatih nişan yüzüklerini taktı.

Şalpazarı İlçesi Geyikli Mahallesi  Niyazi ve Asiye Öngöz çiftinin  kızları Bahar ile Şalpazarı İlçesi esnaflarından Şuayip ve Ayşe Türkoğlu’nun  oğlu Ast Subay Fatih Türkoğlu nişanlandı.Şalpazarı İlçesi Geyikli Yenimahalle Belen eski ilkokulunda düzenlenen nişan törenine kalabalık davetli katıldı. Genç çifti, mutlu günlerinde akraba, dost ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığı törende, nişan yüzüklerini iki ailenin büyükleri taktı. Dualar eşliğinde takılan yüzüklerin fotoğraf çekimiyle son buldu.Aşklarını nişan töreni ile ilan eden Bahar ve Fatih kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Damadın ebeveynleri Şuayip ve Ayşe Türkoğlu, oğullarının evliliğe giden yolda ilk adımı atmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek: “Oğlumuz sevdiği ile bu gün evlilik yolunda ilk adımı attı. Bir kızımız daha oldu. Nişanları hayırlara vesile olsun, Allah tamamına erdirsin inşallah.” sözleriyle katılan konuklara teşekkür etti.

Gelinin ebeveynleri Niyazi ve Asiye Öngöz’de, genç çifte mutluklalar dileyerek: “Her anne babanın en büyük arzusudur evlatlarının mutluluğunu görmek. Bugün kızımın nişan törenini gerçekleştirdik.  İnşallah çok mutlu olurlar, Allah tamamına erdirsin diyoruz. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here