Gazeteci Asım Çavdar Belediye Başkan Adayı oldu

0

Asım Cavdar Mart 2019 da yapılacak olan seçimlerde Vakfıkebir Bağımsız belediye Başkan adaylığını açıkladı.

Büyükmüliman bölgesi gazeteci Asım Cavdar açıklamasında”Ben bağımsız Belediye Başkan aday olmamın yegene sebebi;Vakfıkebir ilçemiz halkına hizmettir. Vakfıkebir’in sorunlarını biliyorum.Park sorunu trafik sorunu İmar sorunu Vakfıkebir i temsil sorunu, Vakfıkebir Belediyesi’ne gelen giden harcanan paranın açıklama harcama sorunu bilgi verilmemesi sorunu.
Ben belediye başkanı Seçildiğim an Vakfıkebir Belediyesi’ne gelen para giden para harcanan paranın faturasını hesabını halka verip Belediyenin kapısına asacağım.
Nerede Vakfıkebirli devlet adamı varsa destekleyeceğim, öğrencilere Vakfıkebir Belediyesi burs vereceğim, Vakfıkebir’de yaşlılar evi kuracağım, Ramazanda belediye adına yemek aracı tahsis edip tüm mahallellerimzde ramazan yemeği  dağıtacağım.. Vakfıkebir doğa ve sokak hayvanları ile ilgili belediyede birim kuracağım. Esnaf günleri düzenleyeceği Belediye rantövi sistemini kaldıracağım .Vakfıkebir Belediye parkını modelin park halinde dönüştüreceğim. Vakfıkebir Fol deresinin üstünü beton döküp pazar yerine dönüştüreceğim. Vakfıkebir mahalleleri ile ilgili merkezde araç durağa yer yapacağım, spor kulüplerine destek verip üçüncü lig takımı ilçede oluşturacağım. modern kapalı bayan pazar yeri yabancıyım Vakfıkebir’de 2.tarihi şadırvan yapacağım. mahallelerle ilgili her Mahalle de Mahalle Muhtarlığı evi yapacağım. Vakfıkebir’li olan ŞENOL GÜNEŞ in ismini ve tüm belediye yapmış bsklarimizin ismini cadde ve kültür evlerine vereceğim. yanlış uygulama olan imarla ilgili kentsel dönüşüm ve TOKİ projesini iptal edeceğim. Sosyal etkinliklere tam destek verip folklor evi yapacağım gençler için şehrin belirli bölgelerinde Wifi internet bedava yapacağım. Karadağ bölgemizin turizme kazandırmak için yollarını beton asfalt dökeceğim doğayı izlemek dinlemek için zihinsel dinlenmek için Ahlan güröz kayası ve Karatepe mahallemizde olan Sivri tepe ye turistik bölge kış kayak merkezi yapacağım Vakfıkebir Festivali ile ilgili bütün ilçe dışında ve içindeki Kültür derneklerinin toplayıp onlarla beraber Festivali yapacağız” takdir halkımızındır”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here