Fazlı Elif’ine Kavuştu,Mutluluğunuz daim olsun

0
22 Eylül 2019 Pazar günü saat 17.00 Şalpazarı Cinkaya Düğün salonunda muhteşem düğün töreniyle Elif ve Fazlı hayatlarını birleştirdi.
Şalpazarı İlçesi Kasımağzı Mahallesi tanınmış ailelerinden Merhum Güllü ve  Kasımağzı Mahalle Muhtarı  Mehmet Demirtürk’ün Şalpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürü oğulları Fazlı Demirtürk ve Şakire ve Hasan Tosun’un  kızları Elif Tosun muhteşem bir düğün töreniyle evlendi.

 Üniversitesi yıllarında başlayan arkadaşlıklarını evlilikle taçlandıran çiftin düğün töreni Şalpazarı Cinkaya Düğün Salonu’nda çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Şalpazarı  Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın kıydığı nikahın şahitliğini  Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel,Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun,Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta,Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu,Gelin hanımın amcası Mehmet Tosun  ile genç çiftin arkadaşları yaptı.

Şalpazarı’nda iş, siyaset ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğünde sanatçı Ali Alkurt,Yamaç,Batuhan Turan,Davulda Ali Kemal ve Zurnada Sinan  sahne aldı.

Şalpazarı Sisdağı Gündem ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here