Fatih Yılmaz Bağımsız aday mı çıkıyor?

1

AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Yılmaz adayların açıklamasının ardından bir açıklama yaptı.

AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Yılmaz adayların açıklamasının ardından bir açıklama yaparak aday olacağının mesajını verdi. Yılmaz’ın açıklaması şöyle; “Kıymetli Şalpazarlı hemşehrilerim. Öncelikli ve tek hedef olarak Şalpazarı’na, siz saygıdeğer Şalpazarlılara hizmet etmem adına, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimi için Şalpazarı belediye başkan aday adaylığım süresince gerek sosyal medya aracılığıyla, gerekse ikili görüşmelerimizde her türlü desteğini esirgemeyen siz değerli gönül dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 
      Kıymetli hemşehrilerim, belediye başkan adayı olarak yola çıkmamdaki en büyük neden, bu güzel ilçemizin hizmet anlamında, kalkınma ve altyapı noktasında layık olduğu seviyeye çıkmasında rol üstlenmekti.  Bugün yaşadığımız süreç itibariyle seçmen kardeşlerimizin beklentileri, sükut-u hayale uğramış gibi görünse de bizler, şahsım ve Şalpazarı’na gönül vermiş yol arkadaşlarımla bu güzel ilçemizi kalkındırma görevinden asla feragat etmiyorum ve etmeyeceğim. Şalpazarı’nda hoş bir seda bırakma azmim, gayretim siz kıymetli hemşehrilerimle oluşturacağımız sinerjiyle vücut bulacaktır.
      İradeniz ve tercihiniz benim için saygıdeğerdir. Yeter ki iradeler, yersiz dayatmalarla yok sayılmasın. Şalpazarı’mızın geri kalmasına, Şalpazarı’mızın kalkındıramayanlara kayıtsız kalmayacağımızı özellikle ifade etmek istiyorum. Geri kalmışlığın, yerinde saymanın Şalpazarı’nın kaderi olmadığını haykırmak için sizlerle birlikte kolları sıvamanın şimdi tam da vaktidir. Şimdilik hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum” dedi. Aldığım bilgiler doğrultusunda Fatih Yılmaz’ın Bağımsız adaylığı önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here