Fatih Yılmaz Aday Adayı Oldu

0

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi İşadamı Fatih Yılmaz, AK Parti Şalpazarı Belediye Başkan Aday Adayı oldu;

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi İşadamı Fatih Yılmaz,partililerle biraraya gelerek konuşmasını şöyle devam etti;Çok değerli kurucu ilçe başkanım, geçmiş dönem ilçe başkanlığı yapmış AK Partimizin ilçe başkanları, AK Parti meclis üyeleri, Muhtarlarım, kıymetli Şalpazarılı hemşehirilerim bugün burada çok güzel renge ren bir tablo var. Sizlerinde bildiği gibi 31 Mart 2019 tarihinde Şalpazarı’nın kaderinin belirleneceği çok önemli bir seçim yapılacak.

AK Parti iktidarımızın Türkiye de gerçekleştirdiği başarılı hizmetleri Şalpazarı’nda da hayata geçirmek için Şalpazarı belediye başkanlığına bir kez daha aday adayı oldum. Beni hepiniz çok yakinen tanıyorsunuz. Doğduğum günden beri Şalpazarı’nda yaşayan bir kardeşiniz olarak, sizleri çok yakından tanıyor, sorunlarınızı ve çözümlerini çok iyi biliyorum. Acılı ve sevinçli günlerinizde her zaman yanınızda oldum. Gitmediğim mahalle, elini sıkmadığım hemen hemen kimse yoktur.
Ve sonuç olarak sizlerin tefeccüyle partimden aday gösterilmem halinde, herkes ile barışık, dürüst, ilkeli, adaletli halkını seven bir belediye anlayışıyla sizlere hizmet etmek istiyorum. Şalpazarı belediye başkanı olarak, Şalpazarı ilçemizi AK belediyecilikle buluşturmak istiyorum. Bu vesileyle bütün aday adayı arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ve kazanan inşallah AK Parti ve Şalpazarı olacaktır.
Birlik ve beraberlik içinde bu süreci aşacağız. Bölünüp parçalanıp Şalpazarı’nın bir beş yıl daha heba etmeye kimsenin hakkı yoktur diyorum. Buraya kadar gelerek beni dinlediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum, hakkınızı helal edin diyorum teşekkürlerimi sunuyorum.
Haber :Mustafa Özcan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here