Fahri Demirbaş,Geyikli Dernek başkanı seçildi

0

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardimlaşma Derneği olağan kongresine tek listeyle giren Fahri Demirbaş, delegelerin tüm oyunu alarak başkan seçildi.

Merkezi İstanbul Üsküdar Kirazlıtepe’de bulunan Şalpazarı İlçesi Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardimlaşma Derneği Olağan kongresi 12 Ocak 2020 pazar günü dernek lokalinde  gerçekleştirildi. Kongreye tek listeyle giren Fahri Demirbaş, delegelerin tüm oyunu alarak başkanlık görevini Ali Evren’den devraldı.

GEYİKLİ DERNEĞİNDE DEMİRBAŞ DÖNEMİ.

Merkezi İstanbul Üsküdar Kirazlıtepe’de bulunan Şalpazarı İlçesi Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardimlaşma Derneği 9.olağan kongresi 12 Ocak 2020 pazar günü dernek lokalinde  gerçekleştirildi.  “Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Dernegi” 9.olağan genel kuruluna tek liste ile gidildi. Fahri Demirbaş başkanlığında oluşturulan tek liste oy çokluğu ile kabul edilerek seçildi.

Olağan Genel kurulda konuşma yapan önceki dönem Dernek Başkanı Ali Evren;  eski yönetimin yapmış olduğu  hizmetleri  anlatan ve bu hizmet veren  üyeler teşekkür ederken inşallah bu çalışmaları derneğine mülk alımı konusunda atılan temelin yeni yönetimin ikiye katlayarak devam etmesini vurgulandı. Derneğimizn bütün sosyal etkinliklerinde destek olan herkese teşekkür etti.Yeni yönetim kurulu denetleme kurulu üyesi olan Ali Evren yeni Başkan seçilen Fahri Demirbaş’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Kongreye katılan tüm delegelerin oyunu alan Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardimlaşma Derneği,yeni Başkanı Fahri Demirbaş seçim sonrası yaptığı konuşmada tüm delegelere teşekkür ederek; “Yüklenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincindeyiz. Allah temsil ettiğimiz camiamıza ve sizlere karşı bizleri mahcup etmesin ve sizlere hayırlı hizmetler etmemizi nasip etsin;dedi.

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardimlaşma Derneği YENİ YÖNETİM KURULU:

Fahri Demirbaş (Başkan),ASİL ÜYELER:Halil Gören,Hayrullah Bayraktar,Havva Demirtaş,Muhammed Özendi,Osman Demirbaş,Oktay Uçan,Hasan Ali Bayraktar,Halil Demirbaş,YEDEK ÜYELER:İbrahim Atalar,Yavuz Bayraktar,Muhammet Göce,Mahmut Taşkın,Aslı Göce,Hafif Bayraktar,Hanım Bektaş,Fevzi Demirbaş,İbrahim Gören,DENETLEME ASİL ÜYE:Ali Evren,Kazım Bektaş,Kadir Gülay,DENETLEME KURULU YEDEK ÜYE:Mevlüt Gülay,Osman Dural,Faruk Albak

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here