Eski İlçe Başkanı Murat Topkara Aday Olacağını Açıkladı

0

Trabzon Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürlüğü’nde idarecilik yaptığı zamanda Ak Parti Genel Merkez tarafından atamayla Şalpazarı Ak Parti İlçe Başkanı olan ve 3,5  yıl Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanlığı görevi yürüten Murat Topkara, önümüzdeki Mahalli İdareler Seçimlerinde Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı.

2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan  Ak Parti Şalpazarı Eski ilçe Başkanı Murat Topkara 3,5 yıllık ilçe Başkanlığı döneminde yaptıklarının bir kısmını anlatarak şöyle dedi;

“Trabzon Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürlüğü’nde  27 yıllık görevimde  25 yıl idarecilik yaptım. Daha sonra şahsıma tevdi edilen AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı görevimi de başarıyla tamamladım. Her zaman Partimizin ve Milletimizin emrinde olduk. Halkımızla çok iyi ilişkiler kurduk. Kimseye tepeden bakmadık. İlçemize İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu‘nun ve Milletvekillerimizin desteği ile Meslek Yüksek Okulu, İlçe Stadyumu, Sayvançatak Semt Sahası, Hükümet Binası, Ağasar Deresi Islahı, Geyikli Sağlık Evi, Öğretmen Evi,  Şalpazarı 112 Servisi, Paletli Ambulans, 15 Mahalleye İçme Suyu, gibi bir çok hizmet ve yatırımın gelmesini sağladık. Partimizin oylarını yüzde 76’lara çıkardık. Şalpazarı bizi, biz Şalpazarı’nı çok sevdik. Kısaca Şalpazarı’yla özdeşleştik. 4 önemli seçim geçirdik. Her seçimde Partimizin oyunu daha da artırdık. Elimden geldiğince İlçeme hizmet ettim. Hizmetlerime Şalpazarı Belediye Başkanlığı’nı AK Parti’ye kazandırarak halkımızın emrinde olmaya devam  etmek istiyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here