Emekli Öğretmenlere Şükran Plaketi Verildi

0

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ, öğretmenler gününde Şalpazarı’ndaki emekli öğretmenleri makamında ağırladı. Refik KURUKIZ’ın başlattığı ve geleneksel hale getirdiği etkinlikte bu yıl da emekli öğretmenler belediye binasında ağırlandı.

Başkan KURUKIZ, emekli öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı ve onlara plaket takdim etti. Güne özel açıklamasında “Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi, eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesine destek sağlayan, çocuklarımızın aile, çevre ve topluma hayırlı birer birey olarak yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenlerimizin 24 kasım Öğretmenler Gününüzü en güzel duygularımla kutluyorum.” dedi.

Belediyedeki buluşmada, hayata veda eden öğretmenler de saygıyla anıldı. Öğretmenlere Plaketleri, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikçi,Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz ile, Belediye Personeli tarafından verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here