”Eğitimde Hedefli Öğrenim” Konulu Konferans verildi

Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği’nin  davetlisi olarak Şalpazarı’na   gelen Nükleer Düzenleme Kurulu 2.Başkanı Necati YAMAÇ,Burdur İl Müftüsü Enver TÜRKMEN ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç Dr Mustafa KARA  “Eğitim Felsefesi öğretmenlik, öğretmenlik mesleki etiği, öğretmenlik misyonu milli manevi ve evrensel sorumlulukları” konulu  konferans verdi.

Şalpazarı Cinkaya Düğün salonunda Eğitimde Hedefli Öğrenim Konulu  gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Murat Ayaz  yaptı. Ayaz, yaptığı konuşmada Eğitimde Hedefli Öğrenim çerçevesinde hazırlanan Eğitim felsefesi,öğretmenlik mesleği ve vizyonu konulu konferansımıza hepiniz hoş geldiniz.

Değerli Arkadaşlar  Kıymetli hocalarımızın engin tecrübelerinden, faydalanmak, sizlerin bilgi ve becerilerinize katkı sağlayacağı gibi bundan sonraki meslek hayatınızda da sizlere yol gösterici olacaktır.Henüz mesleğinin baharında olan, siz değerli öğretmen arkadaşlarımın da bu bilinç ve şuurla hareket edeceğinizden Milli ve manevi değerlere önem veren atalarına saygılı, göğsü vatan millet sevgisiyle dolu dolu imanlı gençler yetiştireceğinizden şüphem yoktur.Sizlere bundan sonraki meslek hayatınızda başarılar dilerken.Konferansımızın hazırlanmasından emeği geçen başta saygı değer hocalarımız, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bu çerçevede bu akşam Nükleer Düzenleme Kurulu 2.Başkanı Necati YAMAÇ,Burdur İl Müftüsü Enver TÜRKMEN ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç Dr Mustafa KARA  eğitim konusunda ufkumuzu açacağına, Eğitimde Hedefli Öğrenim noktasında önemli ipuçları vereceğine inanıyorum. Konferansın verimli geçmesi temennisi ile hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Konferans, Nükleer Düzenleme Kurulu 2.Başkanı Necati YAMAÇ,Burdur İl Müftüsü Enver TÜRKMEN ve Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç Dr Mustafa KARA‘’Eğitimde Hedefli Öğrenim’’ konulu sunumları sonrası  Şalpazarı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Murat Ayaz tarafından günün anısına hediye takdimi ile son buldu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Zeki Çabuk, Erdan Demir ve Cevat Başkan dahil, kalabalık ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Murat Ayaz, Zeki Çabuk, Erdan Demir, Cevat Başkan, Mehmet Muhcu ve Muhammet Muhcu dahil, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ayhan Erata dahil, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve kalabalık

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here