Düğün Organizasyonda Dev Kampanya

0

Şalpazarı ilçesi ve ilçe merkezine bağlı mahallelerde yapılacak düğünlerinizi biz yapalım.Düğün Organizasyonunda Size Özel Şok Kampanya Kadırga Organizasyondan…!

ALİ DURSUN VE OSMAN KARAGÖZ ORTAK ORGANİSAZYONUDUR

www.kadirgaorganizasyon.com— Tıklayarak Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Kadirga Organizasyon olarak sizlere vereceğemiz hizmetlerimizi başlıca şu şekilde sıralayabiliriz., Davetiye, Kuaför, Ses sistemleri, Müzik sistemleri, Konfeti,Volkan Yakma,Grup sazlar, Gelin yolu masası, Araba süsleme, Video çekimleri, Sanatçı, Dış çekim fotoğraf albümü ,pasta – içecek ikramı gibi hizmetler vermekteyiz.sıraladığımız bu organisazyonun hepsi Sadece ve sadece 4.000 TL

İRTİBAT TEL:0545 431 50 80 Ali Dursun–0537 275 32 19 Osman Karagöz

DÜĞÜNÜNÜZÜ BİZ YAPALIM SİZ SADECE MİSAFİRLERİNİZİ AĞIRLAYIN.

Kınalara bayan kemenceci

Not : Hizmetimiz garantili olup beğenmediğiniz Takdirde hizmete ücret almıyoruz

—Tüm bölgeye hizmet alanımız sınırsız olmasına rağmen Şalpazarı bölgesinde bir organizasyon yok demeyiniz. Artık biz varız uzaktan düğün ve özel gecelere katılamıyorsanız bizi arayın. İsteğinize bağlı çiçek gönderelim kısaca alanımızda hizmetin sınırını biz değil siz belirleyiniz.NOT : Düğün Sonu Sınırsız Aile Resimleri ve Foto Slayt Hediyemizdir.

—Modern şık tasarımlar ve unutulmayacak muhteşem farklılığı ile size ve tüm seçkin konuklarınıza muhteşem görsellik sağlıyor.

—Öte yandan Zengin ve geniş Sanatçı ve orkestra grubuyla Düğününüz Bayram ve Şenlik tadında Eğlencenin doruğuna varıyorsunuz…

—Özel Gün ve Gecelerinizin Tek Adresi Kadırga Organizasyondan Şimdi Size Özel Büyük Kampanya Başladı…!

Şalpazarı’nda de Düğün İşinizi Şansa Bırakmayın…!

Kadırga  Organizasyon yeni yuva kurma düşüncesinde olan Tüm Genç Çiftler için Söz,Nişan,Kına ve Düğün merasimlerinde sizlere özel Danışmanlık Hizmetleri veriyor. Bu uygulama ile Şalpazarın’da  bir ilke daha imza atan Kadırga Organizasyon Düğün bitimine kadar size ne lazım ne yapmanız gerekiyor gibi tüm sorularınıza kafanıza takılanlara ihtiyacınız olan her şeyi tedarik ediyor ve sizi bu büyük düşünce ve sıkıntıdan kurtarıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here