Dualarımız Sizinle…

0

Karadeniz Müziğinin sevilen sanatçıları Hüseyin Aydın Çayan, Yasemin Yıldız ve Ayhan Alptekin geçirmiş oldukları rahatsızlık nedeniyle hastanede tedavi altına alındılar.

DURUMU AĞIR

Beyin ameliyatı geçiren Çayan Hüseyin’in durumunun ağır olduğu öğrenildi. Yurtdışı gezi programı düzenleyen ve tahlileri kötü çıkınca ameliyat olan Hüseyin Aydın Çayan, Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde tedavisini sürdürüyor. Aynı zamanda kanser hastası olan Çayan Hüseyin’in görme kaybı da yaşadığı belirtildi. Maddi Durumu yerinde olmayan Çayan Hüseyin için arkadaşları seferber oldu.

YASEMİN YILDIZ KEMOTERAPİ GÖRÜYOR

Meme kanserine yakalanan Yasemin Yıldız, İstanbul’da kemoterapi görüyor. Önümüzdeki günlerde ameliyat olacak olan Yıldız ardından ışın tedavisi görecek. Saç döküntüsü, halsizlik, yürümede zorluk, kemiklerde ağrı çeken Yasemin Yıldız yaklaşık bir buçuk ay önce fark ettiği tümör yaklaşık bir yıldır vücudunda bulunuyor. İstanbul Pendik Medikal park hastanesinde tedavi gören Yıldız’ın doktoru  Prof. Doktor Mehmet Eser.

ALPTEKİN’İN DURUMU İYİ

Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı hemşerimiz Ayhan Alptekin hastaneye kaldırıldı. Sosyal medyadan Çocuklarının yaptığı açıklama; “Babam Ayhan Alptekin yüksek tansiyon nedeniyle Rize araştırma hastanesinde yatmaktadır şu an sağlık durumu gayet iyi kontrol amaçlı bir müddet daha müşahede altında olacaktır arayan Soran sosyal ortamdan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese babam adına teşekkürlerimi iletiyorum” tüm değerli sanatçılarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Taka

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here