Dikiş-nakış kursiyerlerine sertifikaları verildi…

0

Trabzon Şalpazarı Kaymakamlığı ,Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Sütpınar mahallesine açılan “Dikiş-Nakış Kursu” sona erdi.

Kursun sona ermesinin ardından kursa katılan ve başarılı olan 14 kursiyere sertifikaları  kursta düzenlenen programa katılan Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal,Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Dural ve Şalpazarı Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu, tarafından verildi. Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleşen Dikiş-Nakış Kursu Sertifika Töreni’nde katılan Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal kursa katılanları ve kurs öğretmeninin tebrik etti. Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal kursiyerlere sertifikalarını teslim ederken, Şalpazarı Kaymakamlığı olarak her zaman bu tarz etkinlikleri desteklediklerini belirtti.

Törende konuşan Şalpazarı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Dural, kursiyerlerin el emeği göz nuru dökerek yaptıkları eserlerin kendisini çok etkilediğini belirterek, kursiyerlere teşekkür etti.

Kurs Öğretmeni Hanife Çakır ise yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Çok faydalı ve çok güzel bir kurs dönemini geride bıraktık. Kursiyerlerimizin hepsi çok istekliydiler. Kurs sonunda 14 kursiyerimize sertifika almaya hak kazandı. Kurs başladığından itibaren bizden desteğini esirgemeyen Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal ve Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Temel Dural çok teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here