Dernek Başkanı Kahraman’dan ,Hakim Taşkın’a Hayırlı olsun ziyareti

0
Trabzon Şalpazarlılar Dernek Başkanı  Turgut Kahraman,Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca gerçekleştirilen, yeni açılan Trabzon Bölge Adliye 1.Hukuk dairesi  Hakimi olarak atanan Ali Osman Taşkın’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan Trabzon Şalpazarlılar Dernek Başkanı  Turgut
Kahraman, “ Trabzon Bölge Adliyesinde  yeni görevine başlayan Hemşehrimiz Ali Osman Taşkın’ı ziyaret ederek hem görevlerinde başarılar dilemek hem de Memleketine hoş geldiniz demek istedik. Gerek şahsım, gerek Trabzon Şalpazarlılar Derneği
adına, ilimizin huzur ve güven ortamının korunmasında üzerimize düşen bir görev olur ise her zaman yardımcı olacağımızı kendilerine özellikle belirtmek istiyorum. Kendilerine başarılar ve kolaylıklar diliyor, yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Trabzon Bölge Adliye 1.Hukuk dairesi  Hakimi Ali Osman Taşkın ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade ederek; “Şalpazarı’lı Hemşehrilerimizin oluşturduğu ve Trabzon ilimizin en büyük STK’larından birisi olan Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman’ın ziyaretinden son derece memnun oldum, Kendilerine teşekkür eder,bundan sonra bizlerde bir Şalpazarı’lı vatandaşı olarak Trabzon Şalpazarlılar Derneği ile diyolog içerisinde olacağını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here