Cora ve Bulut , Yeni Hükümet Konağı İnşaatında İncelemelerde Bulundu

0

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman  yapımına devam edilen Şalpazarı yeni Hükümet Konağı binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,TOKİ Başkanı Ömer Bulut, inşaatı devam edilmekte olan yaklaşık içerisinde Trafik Denetleme Amirliği, Emniyet Servisleri, Mal Müdürlüğü, Tüketici Hakları birimi ve Kaymakamlık”yer alacağı birimler, konferans salonu, yemekhane, acık ve kapalı otopark ile resmi ziyaret ve etkinlik alanlarının da bünyesinde bulunduracak olan Şalpazarı Hükümet Konağı yeni hizmet bina inşaatında incelemelerde bulundu.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman, yüklenici firma yetkilisinden inşaatın durumu hakkında bilgiler alarak tespit ve değerlendirmelerde bulundular, çalışmaların titizlikle yürütülmesi ve teknik personel tarafından da sürecin yakından takip edilmesi talimatı verdi.
Milletvekili Salih Cora,TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman’a incelemesinde Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal,Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz,Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk  eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Nurettin Ataman dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Nurettin Ataman ve Zeki Çabuk dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Zeki Çabuk dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here