CHP Şalpazarı ilçe başkanı ‘adayım’ dedi: ‘Seçilerek gelmek istiyorum’

0

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, önümüzdeki hafta Çarşamba günü yapılacak ilçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. Kıran, “Bir dönem de seçilerek başkan olmak istiyorum” dedi.

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, delegasyonun aday olması yönünde talebi olduğunu söyledi. Kıran, “Şalpazarı’mızda geçtiğimiz günlerde parti içi yarış olan delege seçimlerini geride bıraktık. Bu yarışın demokratik bir yarış olduğunu küskünlükleri dargınlıkları bir kenara bırakıp bu bağlamda kimseyi ötekileştirmeden birleştirerek partimizde yarıştığımız arkadaşların rakip değil, partimizin iktidara yürüdüğü bu günlerde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız” dedi.

BİR DÖNEM DE SEÇİLEREK BAŞKAN OLMAK İSTİYORUM
Bir dönem de seçilerek başkan olmak istediğini kaydeden Kıran, “Dün itibariyle arkadaşlarımızla ve delegasyonla konuştum. ‘Bana tek aday üzerinde yürüyelim’ dediler. Ben de adaylığımı açıkladım.  Bütün arkadaşlarımızla görüşeceğiz. Bütün renkler bizimdir. Beyaz, sarı, kırmızı deme lüksümüz yok. Ben de seçilerek başkan olmak istiyorum” dedi.
Öte yandan, ilçede iki listeli bir seçime gidilmesi bekleniyor. Kıran’ın karşısına şuan isim kesinleşmese de başka bir üyenin aday olacağı ve  kısa zamanda adaylığını açıklaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here