Çağ  Aydınlatma Avize,Aksesuar Dekorasyon,Trabzon’da Hizmet vermeye devam ediyor

0

Çağ  Aydınlatma Avize Dünyası Hizmet vermeye devam ediyor, Şıklığın ve zerafetin adresi, Çağ Aydınlatma ve Avize Dünyası hizmetinizde…

30 bine yakın ürün seçeneğimiz ile Ortahisar Mah. Tanjat Yolu Üzeri,Yavuz Selim Bulvarı No:205 Ortahisar/TRABZON  hizmetinizdeyiz.
Avize showroom, led avize aydınlatma sistemleri, endüstriyel aydınlatma sokak sistemleri, park bahçe aydınlatmaları, kodak…
Deneyimli ve uzman elemanlarımızla hizmeti ayağınıza getiriyoruz.
Ücretsiz keşif, kaliteli ve garantili ürün, sağlam montaj..

Çağ Aydınlatma ve Avize Trabzon’da yeni bir markası olmuştur
Trabzon’da yıllardır Tv Anten sektöründe hizmet veren ve on yıl elektrik aydınlatma sektörüne girerek birçok önemli projeye imza atan Çağ Aydınlatma ve Avize Dünyası  Yönetim Kurulu Başkanı  Ali Karagöz,  yeni Avize markaları Çağ Aydınlatma, Avize Dünyası ve çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Özel Koleksiyonlar hizmetinizdeyiz…
Çağ Aydınlatma ve  Avize olarak ürün çeşitliliğimiz oldukça fazla diyen Karagöz, her mekana ve her bütçeye uygun avizelerimiz var.  Avize’nin mekana uygunluğu, aydınlatmasının istenilen oranda olması çok önemli Çağ Aydınlatma ve  Avize  olarak müşterilerimize teknik ekibimiz desteğiyle mekanına en uygun ürünü tercih etmesini sağlıyor, uygun ödeme seçeneklerimizden faydalandırıyoruz diye konuştu. 

ÇAĞ AYDINLATMA | ALLİ HOME

AVİZE AKSESUAR DEKORASYON TRABZON’DA

Tel: 0(462) 326 96 61

Faks: 0(462) 326 95 61

Ortahisar Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:205 Ortahisar/TRABZON

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here