Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ali Halici Şübe Müdürü Olarak Atandı

0

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü  Şalpazarlı Ali Halici Milli Eğitim Şube Müdürlüğündeki yeni görevine başladı.

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandığını belirten Ali Halici eğitim alanında iyi hizmet sunmak için çaba göstereceğini söyledi.

Beşikdüzü Eğitim kalitesi çitasını dahada yükselteceğiz diyen Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Halici“Beşikdüzü ilçemizin değişik okullarında göstermiş olduğum performasımı bundan böyle bütün okullarımız için harcayacağım. Beşikdüzü’nün eğitim kalitesi İçinde Milli eğitim müdürlüğü ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Özelikle Okul, veli ve öğretmen iş birliğini geliştirerek, aileleride eğitim içine katarak daha kaliteli ve başarılı bir eğitim için çaba sarf edeceğim. Okullarımızda hijiyenik, sağlıklı bir eğitim ortamının oluşturulması içinde Okullarımızda eksik olan donatım ve malzemelerin temini ve bakım onarım gerektiren okullarımızda ivedi bir şekilde çalışma yürüteceğiz.

ALİ HALİCİ KİMDİR?

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve atanan Şalpazarlı Hemşehrimiz Ali Halici 1979 yılında Şalpazarı Sinlice Mahallesinde doğdu.İlk ve Orta Öğrenimini Çarşıbaşında tamamladı.2000 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Çoğrafya Öğretmenliği Bölümünden Mezun oldu.Meslek hayatına Gümüşhane -Kürtün Uluköy İlk öğretim okulunda Sosyal Bilgiler Öğretmeni Olarak başladı.Vatani Görevini Edirnede yaptı.Daha sonra sırayla,Şalpazarı Atatürk,Beşikdüzü Şehit Gürhan yardım İlköğretim okulu,Sosyal bilgiler öğretmenliği,Beşikdüzü Anadolu lisesi Çoğrafya Öğretmenliği,Beşikdüzü Endüstri Meslek lisesi8 yıl Müdür yardımcılığı,Vakfıkebir Fen lisesi Çoğrafya Öğretmenliği yaptı.27.03.2017Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şübe Müdürü olarak göreve başladı.Ali Halici Evli ve iki çoçuk babasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here