Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtar Adayı Kaptan Yusuf Hizmet İçin Adayım…

0

Beşikdüzü İlçesi Denizli  mahallesi Muhtar adayı olan Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) Hizmet için adayım dedi.

Beşikdüzü ilçesinde yaşayan Radyo  Tv Program Yapımcısı ,sunucu ve Gazeteci ayrıca  İşletmecisi Esnaf olan Yusuf Keleş Denizli Mahallesi  muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Muhtar Adayı Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) Şalpazarı Sisdağı Gündem Haber sitemize   neden muhtar olduğu konusunda editörümüze açıklamalarda bulundu.

Yusuf Keleş  şu ifadelere yer verdi: “gelecek vaat eden nesiller için daha yaşanabilir bir mahalle hayal ediyorum. Bu nedenle aday oldum. Seçilmem halinde Denizli Mahallesinde yaşayan herkesin derdi ve sorunuyla yakından ilgileneceğim. Türkiye’de yaklaşmakta olan mahalle idareler seçim sürecine doğru hızla ilerliyoruz. 2019 seçimleri ülkemiz, Beşikdüzü’müze  ve mahallemiz Denizli Mahallesi için hayırlara vesile olsun. Demokrasinin en temel unsurlarından olan seçimler millet iradesinin sandığa yansıması açısından büyük önem taşımaktadır. Vatandaşın yapılan hizmetleri oylayacağı bu seçimler, ilimiz açısından da kritik bir anlam taşımaktadır. Zira vatandaş artık yaşam standardının yükselmesi, daha etkin ve hayatını kolaylaştıran bir yönetim ve hizmet anlayışını her alanda görmek istiyor. . Bende bunun farkında ve bilincinde olarak, ekmeğini yediğim, havasını soluduğum,beni ben yapan ,güzel insanlara tanıtan  Beşikdüzü Denizli Mahallesine muhtar adayı olup hizmet etmek ve borcumu ödemek istedim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here