Bayram çocukluk aşkı Nülifer’e kavuştu

0

Şalpazarı İlçesi Üzümözü mahallesi sakinlerinden Şalpazarı İlçe hastanesinde görevli Meryem & Veysel Bektaş çiftinin biricik Öğretmen kızlarıyla Nilüfer Bektaş ile Şalpazarı ilçesi  esnaflarından Hasan Kara’nın Şalpazarı Kaymakamlığında görev yapan Bayram Kara çocukluk aşkı Nilüfer Bektaş ile Şalpazarı Halı sahada düzenlenen  seçkin kalabalık bir düğün merasimiyle mutluluğa  adım attılar.

Kara ve Bektaş Ailesinin düğün merasimi Şalpazarı Halı saha tesislerinde gerçekleşti. Her iki Aile bireyleri de düğün salonu girişinde davetlileri karşıladılar. Düğün merasimi yöresel sanatçıların Davul, Zurna, Kemençe eşliğinde bir süre devam etti.

DIŞ ÇEKİM İÇİN TRABZON UZUNSOKAK’I TERCİH ETTİLER

Trabzon Uzunsokak’ta gazetecilerin objektifine yakalanan çift Şalpazarı ilçesinden yıllardır bir birlerini seven gençler sonunda muratlarına erdiler. Nilüfer Bektaş Şalpazarı İlçesinde Öğretmenlik yaparken müstakbel eşi Bayram Kara Şalpazarı ilçesinde Kaymakamlıkta çalışıyordu. İki genç bir birlerini gördü sevdi ve sonunda düğün için söz kestiler. Nilüfer & Bayram Kara Çifti dış çekim için Trabzon Sokaklarını tercih edenlerden oldular.

Şalpazarı Sisdağı Gündem  olarak bizlerde genç çiftlerimize bir ömür boyu mutlululuklar dileriz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here