Başkan Nuhoğlu Tek Kuruş Harcamadan Araç parkını Yeniledi

0

Çarşıbaşı’nın Cumhur İttifakı MHP’li Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu 1.5 yılda Çarşıbaşı Belediyesi’nin kasasından tek kuruş çıkmadan hibe yolu ile Çarşıbaşı Belediyesi’ne kazandırdığı araç filosu dudak uçuklatıyor.

CUMHUR İTTİFAKI MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI’INDAN KISKANDIRAN HİZMET

MHP’li Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu gelecekte seçilirim seçilemem kaygım olmadan sağcı solcu ayırımı yapmadan halkımıza eşit hizmet yaparak gönüllerde kalmak için var gücüm ekibimle   gece gündüz çalışıyorum . Başkan Nuhoğlu 1.5 yıl oldu Başkan seçileli halkımıza ne söz verdiysem gücümüz ölçüsünde hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. İlçemizin tek geçim kaynağı Turizm ve balıkçılık onun için Çarşıbaşı’nın geleceğini Moderinize etmek ,turizmden gereken payı hak ederek almak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamda cennet köşesi Çarşıbaşı’na yeni araçlar kazandırmaya devam edeceğiz. Unutmayalım bu araçlar Çarşıbaşı halkının malıdır ,koruyalım ,kollayalım gelecek nesillere sağlam bırakalım .

Çarşıbaşı Belediyesinin kasasından tek kuruş harcama yapmadan, tamamen hibe ile 1.5 yılda ilçesine kazandırdığı yeni araç filosu .

1 Adet Mercedes Kamyon

1 Adet Otokar Çöp Kamyonu

1 Adet Otobüs 1 Adet Komatsu Kepçe

1 Adet Toyota coralla otomobil Başkan Nuhoğlu ;Araç Parkımızı Güçlendirmemizde Desteklerini Bizlerden esirgemeyen; İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ya Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK’a Çevre Ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’a Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir DURMAZ’a Milletvekillerimiz Sayın Muhammet BALTA’ya, Sayın Adnan GÜNNAR’a, Sayın Bahar AYVAZOĞLU’na, Sayın Salih CORA’ya,  Kobyalar Grup Mehmet KOBYA, İsmail KOBYA ve Onur KOBYA’ya İlçem ve Vatandaşlarım Adına Teşekkür Ederim….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here