Başkan Kurukız’dan yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı

0
Şalpazarı  Belediye Başkanı Refik Kurukız, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

Şalpazarı  Belediye Başkanı Refik Kurukız, 17 Eylül’de başlayacak 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Kurukız, şunları kaydetti: “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarını seferber eden Şalpazarı Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir. Bütün Eğitim – Öğretim yılı hedeflerine daha emin adımlarla ulaşmak için en önemli yatırım alanımızın eğitim olması gerektiği inancı ile hareket eden Şalpazarı Belediyesi, çocuklarımızın gelişmiş ülkelerdeki yaşıtlarıyla rekabet edip başarılı olabilmesi için var gücüyle eğitime destek vermeye devam edecektir.”

Ülkemizin muasır medeniyet seviyesine ulaşması için bilgiyi üreten bir nesil yetiştirmek zorunda olduğuna dikkati çeken Başkan Kurukız, “Türkiye’nin modern dünyanın öncüleri arasındaki yerini almasına katkı sağlayacak bireyler yetiştirmek için bundan önce olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.Başkan Kurukız, “Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için yatırımlarımız hız kesemeden devam edecektir. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının İlçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here