Başkan Kurukız’dan muhteşem proje;“Çöpünü Getir Kahveni Al”

0

Çöpünü Getir Kahveni Al !
Bu yıl 18 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında  Düzenlenecek olan  Yayla Şenlikleri dolayısıyla çevre ve doğayı koruma amacı ile Şalpazarı Belediyesi’nin çalışması ile “Çöpünü Getir Kahveni Al” projesi başlatılacaktır.
Konu ile ilgili açıklama yapan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız; Bu yıl Bu yıl 18 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arası düzenleyeceğimiz yayla şenliklerimizde, hedefimiz hizmete geldiğimiz günden beri olduğu gibi yine doğayı korumak olacaktır. Vatandaşlarımız çöplerini şenlik alanın da bulunan çöp toplama bölgesinde bulunan çöp kovalarına ve çöp araçlarına getirdiği taktirde onlara Belediye ekiplerimiz tarafından kahvelerini ikram edeceklerdir.
Toplum da temiz çevre bilinci oluşturmak amaçlı olarak başlattığımız bu sosyal sorumluluk projesi ile yaylarımızın temiz kalmasını amaçlıyoruz, inşallah amacımıza ulaşacağız diyen Başkan Kurukız  Şalpazarı Belediyesi personeline  teşekkür ederek onların da bu projede yer almasından memnuniyet duyacağını bu tür sosyal sorumluluk projelerine daha da önem vereceğini belirterek tüm hemşerilerimizi 18 Temmuz – 13 Ağustos  tarihleri arasında gerçekleşecek olan  Yayla Şenliklerine davet etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here