Başkan Kurukız’dan Geçmiş Olsun Mesajı

0
Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Araklı İlçemizde  meydana gelen yangın ile ilgili geçmiş olsun mesajı yayınladı. Kurukız, “Yangın sonrası yaraların sarılması adına, Şalpazarı Belediye Başkanlığı  olarak imkanlar dahilinde yangın zedelerimizin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Trabzon Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesinde iddiaya göre anız ateşinden çıktığı ve , rüzgârın da etkisiyle çevredeki evlere sıçrayan yangın kısmen kontrol altına alındı..

Bugün saat 17.30 sıralarında Trabzon Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesinde 7 ev ve 2 samanlığın yanarak küle döndüğü  açıklanırken, yangın kısmen kontrol altına alındı. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesinde meydana gelen yangınla ilgili geçmiş olsun mesajı yayınladı. Başkan Kurukız’ın yayınladığı mesajda, “Trabzon Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesinde anız ateşinden çıktığı tahmin edilen ve rüzgârın etkisiyle 7 ev ve 2 samanlığın yanmasına sebep olan yangın bizleri derinden üzmüştür. Yangında can kaybı olmaması tek tesellimizdir. Maddi hasarın büyük olduğu yangında evlerini kaybeden tüm yangın zedelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yangın sonrası yaraların sarılması adına, Şalpazarı Belediye Başkanlığı olarak imkanlar dahilinde yangın zedelerimizin yanında olacağız. Allah bu tür yangınlardan ve afetlerden ülkemizi, Trabzon’umuzu korusun” dedi..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here