Başkan Kurukız’a anlamlı hediye

0

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği önceki dönem Dernek başkanı Ali Evren, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı ziyaret ederek anlamlı hediye takdim etti.

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği önceki dönem dernek başkanı Ali Evren, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Şalpazarı ilçesinde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret etti.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,nazik ziyaretlerinden dolayı  Sayın Ali Evren’e teşekkür ediyorum” dedi.

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği önceki dönem dernek başkanı Ali Evren’de “Belediye Başkanımız Sayın Refik Kurukız ile Şalpazarımız için projelendirilen çalışmaları ve güncel konuları değerlendirdik. Samimi ev sahipliği için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederim. Şalpazarı daha güzel hedeflere hazır inşallah” ifadelerini kullandı.

Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği önceki dönem dernek başkanı Ali Evren,ziyaret esnasında ; Sayın Başkanım göreve geldiğiniz ilk günden itibaren Şalpazarı ilçemizde bir çok hizmetlere imza attınız.Bu hizmetlerinizden dolayı sizleri ve ekibinizi kutluyorum.Bilindiği gibi sizin kadar Şalpazarı İlçesi için hizmet konusunda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katkıları olmuştur. Şalpazarı ilçemizin her zaman hizmetkarı olan,Şalpazarı ilçemizde  ve Belediye Başkanlık görevini icra ettiği Üsküdar ilçesinde tüm Şalpazarı’lı hemşehrilerinin yanında olan,Üsküdar İlçesi İle Şalpazarı İlçesi arasında hizmet ve dostluk hattının en güzel simgesi olacağını düşündüğüm  Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen’in fotoğrafını sizlere takdim etmek istiyorum diyerek Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen’in fotoğrafını Belediye Başkanı Refik Kurukız’a takdim etti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Desteklerini her daim hissettiğimiz,İlçemizin gururu Üsküdar Belediye Başkanımızın fotoğrafını getirerek bu güzel ve anlamlı hediyeyi  bizlere takdim eden Ali Evren başkanımıza teşekkür ederim dedi.

Ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özendi,Geyikli Mahalle Muhtarı Muhammet Gülay, Sayvançatak Köyü Dernek Başkanı Erol Yanık,MHP Şalpazarı Yönetim Kurulu üyesi Ali Erata,Şalpazarı MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Kandil,MHP Trabzon il Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kekeç’de hazır bulundu.Açıklama yok.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here