Başkan Kurukız ve MHP Şalpazarı İlçe Teşkilatı Evi Yanan Vatandaşa Ziyaret

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, geçtiğimiz günlerde evi yanan Kadir Çolak ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz günlerde elektrik kontağının patlaması  sonucu çıkan yangında evi yanan Kadir Çolak ve ailesine ziyarette bulundu.

Başkan Kurukız ziyarette Kadir Çalok ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. Belediye Başkanı Kurukız ve MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin yanan evde incelemelerde bulunarak, Belediye Hizmet Birimleri  gerekli incelemeleri yaparak yangın mağduru aileye gerekli yardımın yapılması talimatını verdi.

Evi yanan Kadir Çolak Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin Ve Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Çıkan yangında evinin çok büyük hasar gördüğünü ve evdeki eşyaların tamamının yanarak kullanılamaz hale geldiğini belirterek yardım isteyen Çolak, “Allah razı olsun Belediye Başkanımız ziyaretimize geldi. Sağ olsun bu kötü günümüzde Belediyemizi yanımızda görmek bizleri çok memnun etti”dedi.

Başkan Kurukız sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde bu güne kadar bir çok mağdur aileye Belediye olarak gerekli yardımların yapıldığını belirterek, “Çıkan yangında can kaybının olmaması en büyük tesellimiz. Birim müdürlerimizle birlikte yanan evimizde gerekli incelemeleri yaptık. Maalesef çıkan yangında evimiz kullanılamaz hale gelmiş ve eşyaların hepsi tamamen yanmış durumda. Kış şartları malum. Ailemizin mağduriyetinin en kısa zamanda giderilmesi ve gerekli çalışmaların yapılması yönünde gerekli talimatları verdim. Evi yanan ailemize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve ağaç görseli olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here