BAŞKAN KURUKIZ HALKLA İÇİÇE OLMAYI SEVİYOR

0
Göreve geldiği ilk günden bu yana halkın içinde olmasıyla dikkat çeken Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, sürpriz ziyaretleri ile takdir toplamaya devam ediyor.

Gün içinde yapılan işleri yerinde inceleyerek, çalışmaları yakından takip etmeyi seven Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız; zaman zaman mesaiye farklı noktalarda başlamayı tercih ediyor.

Ev ziyaretleri, halk toplantıları, vatandaş grupları ile kahvaltı gibi birçoğu kendisine has faaliyetlerle halkın nabzını kendisi tutmaya çalışan Başkan Kurukız, bu anlamda vatandaşın da takdirini kazanıyor.

Göreve geldiği günden itibaren yediden yetmişe tüm Şalpazarı’larla bir araya gelmeyi amaçlayan, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini not alan ve yeni projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Kurukız, “Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Şalpazarlıları daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

Başkan Kurukız, “Hiçbir Şalpazarlı kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu” ifadelerini kullandı.

Şalpazarı Sisdağı Gündem Haber sitesi olarak Başkan Kurukız’a Şalpazarı ilçesinin şuan girmiş olduğu 2019 Yerel seçim atmosferine nasıl bakıyorsunuz sorusuna Başkan Kurukız;, “Eğer biz bir sorumluluk alıp Şalpazarı Belediye Başkanı olarak görevimizin  başındaysak, Şalpazarı ilçemizin başarısından başka hiçbir şey düşünemeyiz. Bize büyüklerimizden öğretilen iş ahlakı öyle. Onun için biz önce işimize bakarız.” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here