Aydın Güner ‘in yeni klibi ”Yakınlar Uzak Oldu” çıktı

0

Karadeniz Müziğinin sevilen sanatçılarından Şalpazarlı hemşerimiz Aydın Güner, son eseri   ”Yakınlar Uzak Oldu” adlı türküsüne çektiği kliple müzik sevenlerin tekrar karşısına çıktı.

 Yıllardır çıkardığı albümlerle birbirinden değerli eserleriyle müzik severlerin kalbine taht kuran Aydın Güner, son eseri olan  “Yakınlar Uzak Oldu” adlı parçasına uzun süren çalışmalar sonucunda klip çekti.Doğal orman manzaralı harika  görüntüler eşliğinde çekilen klip de güzel sözlerinin yanı sıra geçmişe bir yolculuk var. Karadeniz sanatçısı Aydın Güner  klip çekmiş olduğu ”Yakınlar Uzak Oldu”şarkısı bu yıl yapılacak olan  Şenlik ve organizasyonlarda sıkça dinlenmesi bekleniyor.

 

Aydın Güner Kimdir?

Karadenizli müzisyen Aydın Güner, 5 Şubat 1977  Yılında Şalpazarı`nda  doğdu. İlkokul ve ortaokul öğrenimini şalpazarı Doğancı`da, lise öğrenimini ise İstanbul’da` da bitirdi.  Çocukluğun da başlayan müzik sevgisi zamanla sanat hayatının içinde yer almasına neden oldu.

Müzik alanında şan, diksiyon ve sahne eğitimi alan sanatçı, farklı tarzı ve yorumuyla ilk albümünden bu yana çıkardığı albümlerle beraber müzik severlerle buluştu.Daha sonra çıkardığı albümlerle kendinden söz ettirdi.  Karadeniz türküleri dışında diğer yörelerin türkülerini de başarıyla seslendiren Güner, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda büyük organizasyonda, yerel ve ulusal medyada da kaliteli programlar da sıkça yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here