AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Şalpazarı ilçesini  Ziyaret Etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Şalpazarı ilçesini  Ziyaret Etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu,Bugün Şalpazarı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu ilk önce AK Parti Şalpazarı  İlçe Başkanlığını ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

AK Parti Şalpazarı teşkilatında partililerle bir araya gelen Mumcu; ilk konuşmayı İlçe Başkanı Çabuk yaptı;AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, göreve geldikten sonra Şalpazarı’nın bir çok sorununa el attıklarını ifade ederek, “Sizinle birlikte daha da etkin bir şekilde sorunların üstesinden geleceğiz. Size ve Yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.  Dr. Sezgin Mumcu da, “Burası benim ikinci evim” diyerek söze başladı. Göreve geldikten sonra ilk ziyaretini memleketi Akçaabat’a yaptığını kinci ziyaretini ise Şalpazarı’na yaptığını belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu, “ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devraldığımız bu kutlu bayrağı daha da ileriye taşımak için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız. Gece gündüz demeden büyük bir azim ve samimiyetle çalışacağız. Dağıtarak, kırarak, bölerek değil; toplumu kucaklayarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Ziyaretlere devam eden İl Başkanı Mumcu ,MHP Şalpazarı ilçe Teşkilatını ziyaret etti.AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu ve yönetim kurulu üyelerini MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin ve  teşkilat mensupları karşıladı.

MHP Şalpazarı İlçe binası toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette konuşan MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ömer Özdin; “Bizler Cumhur İttifakı olarak AK Parti’nin yanındayız. Amacımız ülkemizin ve milletimizin bekasıdır. 2023’te tekrar cumhur ittifakı için elimizden gelen gayreti göstereceğiz memleket bizim, hepimizin sahip çıkması lazım” diyerek AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu’ya ve yeni yönetimine hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'MİLLİYETÇİ HAREKET PARTISİ ŞALPAZARI İLÇE BAŞKANLIĞI 3 Ne Mutlu Tür umDyn' görseli olabilir

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu Şalpazarı ziyaretlerinde  Şalpazarı İlçe esnaflarını,Kaymakamlık,Muhtarlar Derneği,son olarak Şalpazarı Belediyesi ve Belediye Başkanı Refik Kurukız’ makamında ziyaret etti.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Bu ziyaretten bir hayli memnun kalan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, ”Biz bu yola ilk çıktığımızda, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Şalpazarı’na daha iyi hizmet verebilmeyi amaç edindik.Şalpazarı için parti ayrımı gözetmedik.Biz hep bu yolda adımlar attık.Ak Parti Trabzon İl Teşkilatı ve yeni göreve gelen  ekibi de bu yolda güzel bir adım attılar, teşekkür ediyorum ve kendilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.Daha sonra Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Şalpazarı ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret eden  AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu , Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür eden başkan sözlerine devam ederken sözlerine şöyle devam etti ; Artık ayrışmanın değil birleşmenin zamanıdır.Sadece Şalpazarı’nın değil tüm ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.Bugüne kadar ne kaybetti isek bu ayrılıklardan kaybettik.Artık kişiler üzeri siyaset bitmiştir.Bundan sonra kazanan Şalpazarı olsun,Trabzon olsun, kazanan ülkemiz olsun.İşte onun için bizde onlara karşı bir olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız.”dedi.

 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.Dr. Sezgin Mumcu daha sonra Şalpazarı İlçe esnaflarını,Kaymakamlık,Muhtarlar Derneği,MHP Şalpazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun, Şalpazarı ilçe ziyareti sırasında  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Atilla Ataman, Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Muzaffer Kasap,Trabel Yönetim Kurulu üyesi Muzaffer Türkmen,  Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Ak Parti ve MHP yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

Bir 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi, oturuyor ve ayakta görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here