Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları”Dünden Bugüne AK KADINLAR”toplantısı düzenledi.

0

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları, “Dünden Bugüne AK KADINLAR” toplantısı düzenledi.

Şalpazarı İmam Hatip Anadolu Lisesi Konferans Salonunda  düzenlenen toplantıya,AK Parti Trabzon Milletvekili  Bahar Ayvazoğlu,AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen,İlçe Koordinatörü Nurten Şahin, AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Besire Çörekci, İl Başkan Yardımcıları İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı emine Atalar, yaptıkları çalışmalara değinerek, “Hedefimiz, partimizin yerel seçimlerde en yüksek oy almasını sağlamak. Teşkilat olarak 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimlere hazırız. İnancım odur ki yerel seçimlerde de halkımızdan aldığımız güven ve güç sandıklara yansıyacaktır.” dedi.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu da yerel seçimin yaklaştığını belirterek, şunları söyledi:

“Güçlü, öz güveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi, biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. Trabzon AK Parti Millertvekili olarak buradan herkese çağrı yapıyorum. Tüm kadınlarımızı AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarımıza davet ediyorum. Misafirimiz olun, kahvemizi, çayımızı için diyorum. Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları AK sevdanın bir parçası yapabilmek. Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine, değil gönüllerine gireceğiz. Yerel seçimlerde canla başla çalışacağız.”dedi. Toplantı sonunda Ak Parti Şalpazarı eski Kadın kolları Başkanı Ayşe Demir Çekirge’ye ve önceki dönem kadın kolları başkanı Emine Öztürk Akçay’a göstermiş oldukları gayretlerden dolayı plaket verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here