Ak Parti Kongre Tarihi belli oldu

0

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, yapılacak olan kongrelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Trabzon İl Danışma Toplantısı bugün Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katımıyla düzenlenen toplantıda AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, kongrelerle ilgili konuştu.

REVİ, ”BAŞARIMIZ SÜRELİ DAHA YUKARIYA TAŞIYARAK…

” Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,”AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde; kurulduğumuz günden beri milletimize hizmet etme gayesiyle çıktığımız bu yolda sayısız yatırım ve projeler gerçekleştirdik. Bu güne kadar hedeflerimizden hiç şaşmadan başarımızı sürekli daha yukarı taşıyarak milletimizin teveccühünü kazandık”

REVİ, ”TRABZONUMUZ İÇİN YENİ HEDEFLERE İLERLİYORUZ”

”Ülkemizde olduğu gibi Trabzonumuz’da da büyük yatırımlar gerçekleştirerek önemli başarıların altına imzamızı attık! Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızın destekleriyle Trabzonumuz’un dünya kenti olması yolunda önemli yatırım ve projeleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.  Hem ülkemiz için hem de Trabzonumuz için ‘Yeni Hedeflere’ büyük bir kararlılıkla ilerliyoruz”

REVİ, ”AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİNİ TRABZON’DA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

”Bir önceki il danışma meclisi toplantımızı 10 Ocak tarihinde basına kapalı olarak Teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik.  10 Ocak tarihinden itibaren bu güne kadar birçok etkinlik ve faaliyet gerçekleştirdik. 2008 yılından itibaren yoğun bir katılımla devam eden AK Parti Siyaset Akademisini bu yıl yine Trabzon’da gerçekleştiriyoruz. Siyasete ilgi duyan vatandaşlarımız ve birçok partilimiz AK Parti İl Başkanlığımıza başvuruda bulundu”

REVİ, ”ELAZIĞ’A DESTEK OLDUK”

”Trabzon genelinde bütün teşkilat mensuplarımızla Elazığ depreminin yaralarını sarmak üzere Trabzon Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimizin başlatmış olduğu yardım kampanyalarına destek olduk. Bütün teşkilat mensuplarımızı ve vatandaşlarımızı yardım kampanyalarına yönlendirdik”

REVİ, ”YENİ ZİGANA TÜNELİ VİZYON PROJESİ”

”Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan parti binamıza teşrif ederek bizleri onurlandırdılar.  Kendileri ile birlikte Trabzon-Maçka yolu şantiyesini ve partimizin vizyon projesi olan Yeni Zigana Tüneli şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Vizyon projemizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’ın teşrifleriyle Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımızla birlikte bölgemizde devam eden yatırım ve projelerle ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik”

REVİ, ”29 ŞUBAT’TA KONGRELER BAŞLIYOR”

“Kurulduğumuz günden beri milletimizi hizmet etmek gayesiyle çıktığımız bu yolda sayısız projeler gerçekleştirdik. Trabzon’umuzda büyük yatırımlar gerçekleştirerek önemli başarılara imza attık. Trabzon’un dünya kenti olmasında önemli yatırım ve projeler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bütün teşkilat mensuplarımızı yardım kampanyalarına yönlendirdik. Cumhurbaşkanımızın talimatları ile başlayan kongre süreci 29 Şubat itibari ile başlamış olacak. Partimiz yenilenerek büyümeye devam edecek” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here