AK Parti İzmir Çiğli Belediye Meclis Üyesi Gören;Hiç Durmadan Devam Dedi

0

AK Parti’den İzmir Çiğli Belediye Meclis Üyeliği Görevini yürüten Şalpazarı İlçesi Geyikli Mahallesi sakinlerimden Yeter Gören , mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde Çiğli dan Belediye Meclis Üyeliği için Tekrardan  Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Yaptığı yazılı basın açıklaması ile İzmir Çiğli Belediye Meclis Üye aday adaylığını duyuran Gören, “Öncelikle, 2019 yerel seçimlerinin Memleketim Trabzon Şalpazarı’na Çiğli’mize, İzmir’imize  ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini diliyorum.

Aziz ve kadim Çiğli’ler hizmet etmek, tecrübelerimizi ilçemizin aydınlık geleceğini kurmak adına kullanmak, biz Çiğli’liler  için büyük bir onurdur. Bu onuru yaşamak ve yaşatmak adına büyük onur ve gururla seve seve yürütmekte olduğum Ak Parti Çiğli Belediye Meclis Üyeliğime 2019 Mart Yerel Seçimlerde görevimizi sürdürmek için  AK Parti Çiğli Belediye Meclis Üyeliğine Tekrardan adayım dedi.. Hâlihazırda çatısı altında hizmet ettiğimiz, gönül verdiğimiz AK Partimizin “Halka hizmet, Hakka hizmettir.” düsturu hepimizin malumudur. Bizler de ilçemiz için elimizden gelenden fazlasını yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak, AK Parti’ye, Çiğli’ye yakışır bir dava şuuruyla bu görevi yerine getirmeye gayret edeceğiz.  Değerli dostlar, demokratik bir olgunlukla gerçekleştireceğimize inandığım 2019 yerel seçimlerindeki aday adaylığım hususunda teveccüh ve desteklerinizden dolayı hepinize minnettarım. Hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here