Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk Yeni yıl Mesajı Yayınladı

0

Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk Şalpazarılı hemşerilerinin yeni yılını kutlamak için bir mesaj yayınladı.

Çabuk kutlama mesajında, 2017 yılının dolu dolu geçtiğine dikkat çekerek 2018 yılının da en az 2015 kadar başarılarla geçen bir yıl olmasını diledi. Sonuna geldiğimiz 2017 yılı içerisinde hem Türkiye’nin hem de Şalpazarı halkının birçok badireler atlattığını da belirten Çabuk 2018 yılının bu badirelerden uzak daha mutlu, huzurlu ve refah seviyesinin arttığı bir yıl olmasını arzu ettiklerini belirtti.

Zeki Çabuk sözlerine şöyle devam etti: Son saatlerini idrak ettiğimiz 2017 acısıyla tatlısıyla sona eriyor. Bu günler geride bıraktığımız yılın muhasebesi için bir fırsat olarak değerlendirilmeli. Ak Parti İlçe teşkilatı olarak çok başarılı bir seneyi geride bırakıyoruz. 2017 yılının öncelikle Şalpazarılı hemşerilerime sonra tüm Türkiye’ye daha sonra da tüm İslam âlemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum. Dünya’da, ülkemizde ve ilçemizde yaşanan ve tüm insanlığı olumsuz etkileyen, hepimizi üzen olayların 2018 de son bulmasını umut ediyorum. Umarım ki 2018 kardeşliğin ve barışın yılı olacak. Temennimiz, barışın ve kardeşliğin temin edilmesi olduğu gibi aynı zamanda refahın, kalkınmışlığın ve gelişmişliğin artarak devam ettiği, yoksulluğun olmadığı bir Türkiye, olur.

Bu niyetle tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyor, herkesin beklentilerinin karşılandığı, hoşgörünün hakim olduğu, yarınlara daha aydınlık, daha umutla bakabildiği hayırlı ve bol kazançlı bir yıl diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here