Ahmet Çabuk’tan 61 Trabzonspor forması yerine ulaştı

0
Şalpazarı ilçesi Sütpınar Kuran Kursu öğrencilerine Tuzla Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çabuk tarafından 61 Trabzonspor forması hediye edildi.

Hafız olarak mezun olduğu Sütpınar Kuran Kursunu unutamayan Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Çabuk, Sütpınar Kuran Kursu öğrencilerine  forma hediye ederek öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Kurs Öğretmeni Ender Çakır’in girişimleri sonucu Belediye Meclis Üyesi  Ahmet Çabuk tarafından hediye edilen 61 adet Trabzonspor forması Kuran Kursu  Müdürü Murat Salioğlu’na teslim edildi. Kuran Kursu’nun ilçe içinde ve dışında düzenlenen sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere ve Trabzonspora destek amaçlı okul öğrencilerinin kullanacağı formaları alımını üstlenen  Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Çabuk, “Bizden böyle bir talep geldiğinde biz de hiç düşünmeden ‘Tamam’ dedik. Bu öğrenciler bizim geleceğimiz. Bu çocuklara iyi bir gelecek hazırlamak için elimden gelen her türlü desteği sağlarız. Yeter ki onlar bu formalarla başarılı olsunlar” dedi. Şalpazarı ilçe müftüsü Hüseyin HACIFETTAHOĞLU’da Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Çabuk’a teşekkür ederek, “Öğrenci kardeşlerimizin sevindirdiler. İnşallah bu tür bürokrat ve işadamları çoğalır” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here