Ağasarlı çocuklar maçı trübinde izledi

0

Ağasarlı çocukların bir maç günü.. Yöremizin ünlü fotoğraf sanatçısı yönetmeni Varol Uzlu..güzel bir organizasyona daha imza attı…

Kendisinin ifadesiyle bir günü anlattı  Uzlu; Bir aydır yapmayı planladığımız Şalpazarı Doğancı Köyü ilkokulu çocuklarını nihayet Trabzonspor-Denizlispor maçına götürdük..25 kişilik grubumuzu sevgili Engin Erata okul çıkışı minibüsle alarak Trabzona getirdi.Uzun bir yolculuktan sonra boztepe ye gelen çocuklar yerel kıyafetleri ile büyük ilgi çekti.sevgili volkan boz un özel olarak hazırlattığı yemek yendikten sonra .stada doğru yola çıkıldı.. Hayatlarının en renkli anlarını yaşayan bu çocukların sevinci her şeye bedeldi.. Takımımız yenildi..ama bu hiç önemli değil.. Bu şehre yaşattığın renkler ve heyecan için sen herşeye bedelsin Trabzonspor…. Bu çocuklar senin sayende bu coşkuyu ve rengi gördü..iyiki varsın Trabzonspor…dedi.

Maça gelen öğrenciler ;Çok heyacanlı oldukları ilk defa bu maç heyecanını bizlere yaşatan Varol abiye çok teşekkür ederiz. Keşke galip gelseydik daha da mutlu olurduk;dediler.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Engin Erata dahil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here