Ağasarçepnispor Kulüp Başkanı Nurettin Ataman’dan 23 Nisan Kutlama mesajı

0

“Geleceği bugünün çocukları inşa edecek” diyen Nurettin Ataman’ndan 23 nisan mesajı: “Çocuklarından emin olan geleceğinden emin olur. Bize düşen görev çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayacak teknik, ekonomik, sosyal ve siyasal ortamı oluşturmaktır. Çocuklarımıza aydınlık ve müreffeh bir Türkiye bırakabilmek hepimizin ortak sorumluluğudur”

“23 Nisan 1920’de büyük fedakarlıklarla kurulan ve milli mücadelenin öncüsü olan TBMM, millet iradesinin yegane tecelligahıdır. Güçlü bir Türkiye’nin en önemli güvencesi Güçlü Bir Meclis’tir. Güçlü bir Meclis’in en önemli şartı ise, kuvvetler ayrımı ilkesinin tesisi ve temsilde adaletin sağlanmasıdır. Toplumun bütün kesimlerinin temsil edildiği, görüş ve tekliflerini ifade etme imkânı bulduğu bir Meclis, millet nezdinde çok daha demokratik ve saygın hale gelecektir.

Bu duygularla çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, bu vesile ile şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here