Ağasar Çepnispor Başkan Türkmen’i Unutmadı

Trabzon Birinci Amatör Küme’de mücadele eden AğasarÇepnispor Kulübü Yöneticisi Kazım Yılmaz, takımlarına sağladığı desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunduğu Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’e İstanbul Üsküdar Boğaziçi Yaşam Merkezinde Gerçekleşen Sayvançatak Köyü Dernek Gecesinde forma hediye etti.

Ağasar Çepnispor Takımın Yöneticisi Kazım Yılmaz, Şalpazarı ilçemizde amatör spor kulüplerine ve spora verdiği destekten dolayı Başkan Türkmen’e teşekkür etti. Ağasarçepni spor alanında her geçen yıl ciddi bir ilerleme kaydettiğini dile getiren Yılmaz, bu başarıda Başkan Türkmen’in büyük emeğinin olduğunu söyledi.Daha sonra Yönetici Kazım Yılmaz Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen’e Forma hediye etti.

Başkan Türkmen isminin ve soyadının yazılı olduğu 61 numaralı AğasarÇepnispor  forması hediye edilmesinin  ardından İsminin yazılı olduğu formayı uzun yıllar saklayacağını söyleyen Türkmen, amatör futbol kulüplerine her yeni sezon öncesi çeşitli yardımda bulunduklarından bahsederek,”Şalpazarı İlçemizin spordaki konumunu artırmak adına maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.” dedi..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here