Ağakonağı Şenliği Yapıldı

0

Geleneksel Ağakonağı Şenliği, Trabzon Şalpazarı İlçe sınırları içerisinde yer alan Üzümözü, Kireç ve Sugören Mahallelerinin kesiştiği Ağakonağı mesire alanında gerçekleştirildi.

Şalpazarı Belediyesi, Üzümözü Mahalle Muhtarlığı ve Üzümözü Vakfı tarafından organize edilen şenlikte Üzümözü Vakfı Kurucusu ve Muhtarı olan Mehmet Mertoğlu katılımcılara teşekkür etti.

Şenliğe katılan Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkan Yardımcılarından Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Üzümözü Vakfı Başkanı Gazi Cevat Özdemir, Mahalle Muhtarı Mehmet Mertoğlu da kısa birer konuşma yaparak şenliğe katılanlara teşekkür ettiler.

Tv Sunucusu ve Organizatör Necati Selvitop’un, sunumuyla gerçekleşen Ağakonağı şenliğinde Çayan Hüseyin, Yeşim Civelek, Yaylacı Halil Karagöz ve Serdar Kumaş‘ın yanı sıra bir çok sürpriz sanatçının yer aldığı geleneksel Ağakonağı Şenliği’nde vatandaşlar fındık mevsimi öncesi gönüllerince doyasıya eğlenirken; şenliğine katılanlara yöresel yemek tatlarından oluşan yemeklerden ikramda bulunuldu.

 

Kaynak:DoğruHaber61

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here