Trabzon Büyükşehirin iftar sofrası Şalpazarı’nda kuruldu

0

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde düzenlediği iftar programları, Ramazan bereketini ve birlik beraberliği ilçe sakinlerine da yaşatmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, her akşam farklı bir ilçede kurulan iftar sofralarında hemşehrileri ile birlikte oruç açıyor. Bu anlamda belediye iftar sofrası Şalpazarı ilçe merkezinde kuruldu. Yüzlerce Şalpazarlı’ların bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşadığı iftar programında, Başkan Zorluoğlu’nun yanı sıra,Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci,Trabzon Büyükşehir Belediyesi  Başkanı vekili Atilla Ataman,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd Başçvş.Serdar Ceylan, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Metin Günay,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabel A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Türkmen,Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz ,AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin,Trabzon Şalpazarılılar dernek Başkanı Turgut Kahraman, daire amirleri,Mahalle Muhtarları ve İlçe halkı katıldılar.
İftar öncesi sofra etrafında buluşan Şalpazarlılarla ile hasbihal eden Zorluoğlu, hemşehrilerinin Ramazan ayını kutlayarak oruçlarının kabul olmasını diledi.Zorluoğlu ve beraberindekiler İlçe halkıyla yemek sonrası çay sohbetinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 5 =