CHP’li Ahmet Kaya Şalpazarı’nda esnafın nabzını tuttu!

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya,ilçe ziyaretlerini Şalpazarı ilçesinde  sürdürdü.

Ortahisar, Beşikdüzü, Düzköy ve Of,Akçaabat ilçelerinin ardından Şalpazarı’nı ziyaret eden Milletvekili Ahmet Kaya, Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelerek, ilçedeki sorunları ve pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntıları yerinde tespit ettiler.

Şalpazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partilileriyle Trabzon gündemi ve pandeminin etkileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Kaya, Şalpazarı İlçesinde sahaya inerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

İlçede hemen hemen her sektörden esnafı ziyaret ederek yaşadıkları sorunları yerinde gören Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, “esnafımız siftahsız dükkan kapatıyor, kirasını, faturasını, kredi borcunu ödeyemiyor, evine ekmek götüremiyor. Artık dayanacak gücü kalmayan esnaflarımız hükümetten boş sözler değil, göstermelik işler değil, ciddi destekler ve yardımlar bekliyor.” dedi.

Maske sayesinde düşük dozda virüse maruz kaldığını ve hastalığı hafif derecede atlattığını belirten Kaya, Şalpazarı’nda ziyaretleri sırasında virüse yakalanıp atlayan biri olarak vatandaşlara maske takmaları, sosyal mesafeye dikkat etmeleri ve ellerini sık sık yıkamaları yönünde uyarılarda da bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here