Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,Şalpazarı'nda Cumhur İttifakı’na destek istedi |

Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı’na destek istedi

Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı’na destek istedi

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, ziyaret ettiği Şalpazarı ilçesinde Cumhur İttifakı’na destek istedi.

Milletvekili Balta, Şalpazarı ilçesini ziyaret etti. Balta, kendisine eşlik eden Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız ve partililerle birlikte ziyaret ettiği Şalpazarı’ında, vatandaşlarla ve esnafla buluştu.

Balta , ziyaretinde kahvehane ve çay bahçelerindeki vatandaşlarla sohbetinde yaptığı konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz gecesi halkın darbeye karşı verdiği şanlı direnişin doğal sonucu olarak ortaya çıktığını belirtti.

Balta, Türkiye’nin artık kendi insansız hava araçlarını, helikopterlerini, toplarını yapar hale geldiğini, Suriye ve Kuzey Irak’ta gerçekleştirilen birçok operasyonda yerli silah sistemleri ve hassas güdümlü mühimmatların kullanıldığını, gelinen noktanın gurur verici olduğunu söyledi. Bundan önceki Şalpazarı için apılanlar ortada dedi.Şalpazarı’ında yaptığı konuşmada bizim Şalpazarı’da Adayımız Refik Kurukız,Trabzon Büyükşehir Belediyesi’inde Murat Zorluoğlu dedi.Başka birini düşünme şansımız yok olmaz.Bizimle yola çıkanlar ve bizden aynı treni paylaşanlar bizden ayrılıp tekrar bize dönme gibi şansları yoktur ve olamaz dedi.

Akyürek, ziyaretlerinde ilçede bulunan ve bölge ekonomisine önemli katkıları olan Şapka fabrikası imalathanesini de ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,Şalpazarı ziyaretinde Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız,Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk,MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin,Belediye üye adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db