Şalpazarı’nda Cumhur İttifak Şöleni

0

31 Mart yerel seçimler öncesi Şalpazarı ilçesine gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ak Parti Şalpazarı İlçe Teşkilat tarafından hazırlanan Çinkaya Düğün salonunda gerçekleşen mitinge katıldı.

Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen şenlik Mitinge dönüştü.    Şalpazarı AK Parti İlçe Teşkilatının ve Şalpazarı Cumhur İttifak Adayı Refik Kurukız’ın ev sahipliği yaptığı Yöresel sanatçı Sait Uçar’ın katıldığı ve hanımlara yönelik bir kültür şöleni adeta mitinge dönüştü. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin ,Trabzon Büyükşehir  Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan’a eşlik eden Trabzon Milletvekillerinden Av. Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu ,AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, Şalpazarı Cinkaya Düğün salonunda bulunan kalabalık davetlilerin hazır bulunduğu programa katılanlar bir şölen havasına dönüşerek 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri öncesinde benim Belediye Başkanım Şalpazarı’na Refik Kurukız diyen kalabalık halk buluşmasına tanık ettiler.

Başkan Kurukız’dan Bakan Turan’a Organik Hediyeler

Şalpazarı Mevcut Belediye ve Cumhur İttifak adayı Refik Kurukız Şalpazarı ziyaretinde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Hemşehrimiz Mehmet Cahit Turan’a Şalpazarı’na özgü olan hediyelerden ‘’ Yöresel Elbiseli Bebek, Şalpazarı Yöresine Özgü Çentiği, yine yöremize özgü organik yoğurt mayalama kapı Tahta Külek Son olarak ta Ağasar yöremizde bulunan çiçeklerden elde edilmiş Yöremizin takdiminde bulunarak Bakan Turan’a bu anlamda organik hediyeler verdi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 13 =