Şalpazarı'lı Muhtarlardan Başkan Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti |

Şalpazarı’lı Muhtarlardan Başkan Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Şalpazarı’lı Muhtarlardan Başkan Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

31 Mart yerel seçimleri sonrası görevlerine başlayan Şalpazarı’lı muhtarlar, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman,Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kel, Şalpazarı’lı mahalle muhtarları katıldı. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman da eşlik ettiği ziyarette muhtarlar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Zorluoğlu ise, “Karşılıklı uyum içinde çalışacağımız yeni bir döneme giriyoruz. Vatandaşlarımızın dilek ve şikayetlerini dinlemek, onları bize iletmek için mahallelerimizde aktif olarak dolaşacak olan halkla ilişkiler ekipleri kuruyoruz. Ben de sizleri sık sık ziyaret edeceğim. Bütün mahallelerimizi dolaşarak mahalle toplantıları düzenleyeceğiz. Hem sizleri hem de vatandaşlarımızı birebir dinleyeceğiz. Notlarımızı alarak, projelerimizi onlar ile uygun bir şekilde gerçekleştireceğiz.  İnşallah 5 yıl içerisinde hiçbir mahallemizde belediyemizin hizmetleri ile ilgili eksiğimiz kalmayacak. Bizler bunun için çalışmaya başladık” dedi.

Daha sonra Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın öncülüğünde Şalpazarı ilçesi 30 Mahalle Muhtarından Trabzonspor Kulübü’ne için destek yapılan bağış makbuzu Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na takdim ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db