ŞALFED'den Şalpazarı'lı İstanbul Adaylarına Destek |

ŞALFED’den Şalpazarı’lı İstanbul Adaylarına Destek

ŞALFED’den Şalpazarı’lı İstanbul Adaylarına Destek

 31 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi  İstanbul ili çeşitli İlçelerinde aday olan Şalpazarı’lı adaylara ŞALFED’den destek Çağrısı.ŞALFED’den açıklaması şöyle;

31 Mart mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kaldı.
Siyasi görüşüne bakmaksızın Ağasarlılık üst kimliğini düstur edinerek her hemşehrimizin yanında olmak bizim asli görevimizdir.
Siyasette,bürokraside,ticarette,eğitimde sporda hemşehrilerimizin ön plana çıkmaları,sayılarının artması gurur kaynağımızdır.
Yaklaşan yerel seçimlerde 5 yıllık başarılı başkanlık görevinden Sonra tekraren Üsküdar Belediye Başkanlığına aday gösterilen Üsküdar Belediye Başkanımız Av.Hilmi Türkmen’e,Tuzla Belediye Başkan yardımcılığı görevini başarı İle sürdüren AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi adayı olarak gösterilen tevazu ve samimiyet timsali Ahmet Çabuk başkanımıza, Üsküdar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Adayı olan Federasyonumuzun eski dönem başkanlarımızdan Köksal Durmuş’a,ülke genelinde Belediye ve Meclis üyeliği adayı olan tüm Trabzonlu adaylarımıza başarılar dileriz.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin bir bayram havasında geçmesini temenni eder,sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesini dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db