Nurettin Balta,Muhtar Adaylığından Çekildi

0

Daha önce Geyikli Mahallesi Muhtar Adaylığını açıklayan Nurettin Balta, muhtar adaylığından çekildiğini duyurdu.
Geyikli Mahallesi Muhtar Adaylığını açıklayan Nurettin Balta, gelinen son süreçte aday olmasının hiçbir anlamının olmadığını belirterek adaylıktan çekildiğini söyledi.

Balta, bu ifadeleri kullandı:31 mart 2019 mahalli idareler seçimi için Geyikli mahallemize güzel hizmetler yapmak için muhtar adayı olmuştum Seçim günü yaklaştıkca adayların çokluğuyla beraber mahallemizde tasvip edemediğim durumlara şahit oldum Güzel mahallemde kutuplaşmalar mikro sülale milliyetçikleri ötekileştirmeler hiç de hoş olmayan bir durum Mahallemde  olan bu ayrışmalara bir aday olarak bende vesile olmamak Stk başkanı olarak daima birlik beraberliğin sağduyu hoşgörü içeresinde halkımızla kucaklaşmamız gerekmektedir.

Dün geçti bugünü yaşıyoruz yarında beraber olmak zorunluluğumuz var Hepimiz hısım akrabayız Kırılmaya dökülmeye birbirimizi üzmeye ne gerek var ki Mevlama hazretleri nede güzel söylemiş Küsüp darılmak için bahaneler aramak yerine Sevip sevilmek için çareler arayınız. Dolasıyla bütün adaylara başarılar dilerim Kazanan muhtarımdır Bulanık suda balık aramak sisli havada kurt olmaya gerek yok. Köyümün birlik beraberliğine katkı sunmak için ,işlerimin yoğunluğu ve gördüğüm luzüm gereği adaylığımı sonlardırıyorum. Bu süreçte bana destek veren herkese teşekkür ederim.  Geyikli Mahalle halkına saygıyle arz ederim.dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + eighteen =