Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’ndan Teşkilata Teşekkür Ziyareti

0

31 Mahalli İdareler Seçimleri Sonrası  AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu,Şalpazarı İlçesine gelerek Ak Parti İlçe Teşkilatına teşekkür etti. AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu”Bir seçim sürecini geride bıraktık. Büyük bir başarı elde ettik. Trabzon olarak Türkiye’de önemli bir derece yaptık. Türkiye’de bugün en fazla oy alan 4 il olmamız şuanda sayın Cumhurbaşkanımız ve genel merkezimizin taktirine şayan oldu” dedi.Ziyaret sırasında AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman,MHP Trabzon Eski Milletvekili Ve MKYK üyesi Süleyman Yunus Latifoğlu Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Ak Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar,Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Milletvekili Ayvazoğlu, 31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel seçim sonrası AK Parti Şalpazarı ilçe Teşkilatı,  İlçe Başkanları ile Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman,Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Şalpazarı’nda Cumhur ittifakına destek veren tüm ilçe halkına teşekkür etti.”Tüm teşkilat olarak, milletvekillerimizin ciddi emek ve mesai gösterdikleri seçim çalışmalarını başarıyla bitirdik. Milletvekillerimize ve teşkilatlarımıza seçim çalışmalarında gösterdikleri üstün çaba, gayret ve mesailerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu başarılardan milletvekillerimizin katkıları çok büyük. Bundan sonraki dönemde de milletvekillerimizle beraber teşkilatlar olarak belediyelerimizin halkımıza güzel hizmetlere vesile olmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz”Cep telefonunu veren Ataman beni her dakika arıyabilirsiniz. Şalpazarı Ve Trabzon için elimden geleni fazlasıyla yapaçağım ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − three =