Hasan Keskin ŞALFED Başkanlığına adayım dedi

0

Bilindiği gibi Şalpazarı Dernekler Federasyonu 28 Nisan Pazar günü Saat 10:00 da Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezinde Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılacağını daha önceden duyurmuştuk.Olağan genel Kurul Toplantısına kısa bir zaman kala Başkanlık için aday açıklamaları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Farklı projelere imza atan Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin bugün Şalpazarı Dernekler Federasyonu başkanlığına adaylığını açıkladı.

Keskin yapmış olduğu açıklamada;Hizmet gönüllüsü olduğumuz, aidiyetimizin en yüksekte bulunduğu, çeyrek yüzyıl içinde çalışmaktan mutlu olduğum Trabzon’umuzun kültür, eğitim İlçesi Şalpazarı emektar STK ‘larının çatı kuruluşu; Şalpazarı Dernekleri Federasyonumuz ŞALFED’in 28 nisan Pazar günü yapılacak Olağan Genel Kurul Toplantısında, nacizane Genel Başkanlığa talip olduğumu siz değerli dostlarımızla paylaşmak isterim.
Federasyonumuzun bu günlere gelmesinde emeği bulunan tüm hemşehrilerimize, mevcut Genel başkan ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim.
Üye derneklerimiz arasında etkin koordinasyonu sağlayacak ve onların yükünü hafifletecek, kültürel birikimleri yücelten, insanımızın ufkunu genişleten çalışmaları öne alacak bir süreci oluşturma gayretlerimizle, sadece ilçemiz Şalpazarı’nın değil, Trabzon’umuzun ve Türkiye’mizin de hizmetinde olmaya devam edeceğiz.
Bu kararın oluşmasında ısrarla katkısı bulunan, cesaretlendiren herkese; STK temsilcilerimize, dostlarımıza ve duayenlerimize teşekkür ederim. Vira bismillah.dedi.
Hasan KESKİN
Şalpazarı Eğitim Derneği Başkanı
TDF Genel Başkan Yrd.
ŞALFED Denetleme Kurulu Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + thirteen =