Cumhur İttifakı adayı Kurukız esnaf ziyareti yaptı |

Cumhur İttifakı adayı Kurukız esnaf ziyareti yaptı

Cumhur İttifakı adayı Kurukız esnaf ziyareti yaptı

Şalpazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız, çarşı esnafını ziyaret etti. 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde destek isteyen Başkan Kurukız, Şalpazarı için yapmış olduğu ve Yapılacak projelerini esnaf ziyaretlerinde anlattı.
Seçim çalışmalarını sürdüren Şalpazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız, çarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi. Başkan Kurukız’a AK Parti Şalpazarı İlçe Yönetimi ve Meclis Üyeleri de eşlik etti. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin önemine dikkat çeken Başkan Kurukız, vatandaşın teveccühüyle yeni dönemde de büyük projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

Vatandaş ve esnaflarla tek tek sohbet eden Kurukız büyük ilgi gördü. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Kurukız, “Görev süremiz boyunca şeffaf, hizmet odaklı bir anlayışla çalıştık. Her zaman vatandaşlarımızla bir arada olduk. Yeni dönemde belediye olarak şehrimizi geliştirmek, güzelleştirmek adına mesai mevhumu gözetmeksizin çalışaçaz.. Söz verdiğimiz projelerin birçoğunu hayata geçirdik. Vatandaşımızın teveccühüyle yeni dönemde de birbirinden güzel projeleri hayata geçireceğiz” dedi. Şalpazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız,daha Sonra Kalecik mahallesi vatandaşlarıyla biraraya gelerek destek istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db